Nailbey Mah. Kazım Efendi Sokak. 11/A Merkez/Elazığ yonetim@elazigeczaciodasi.org.tr 0424 238 80 80

ETKİNLİKLERİMİZ


OLAĞAN SEÇİM GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OLAĞAN SEÇİM GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Odamızın olağan seçimli genel kurulu gerçekleştirilmiştir.Katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.


TUNCELİ VALİLİĞİ ZİYARETİ

23.Bölge Elazığ Eczacı Odası Başkanımız Ecz.Mehmet Ulaş GÜLER,Genel Sekreterimiz Ecz.Doruk Ziya OKUBAY,Denetleme Kurulu Başkanımız Ecz.Tahsin GÜNERİ,Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz.Yunus KURŞUN ve Tunceli İl Temsilcimiz Ecz.Dürcan SİTOCİ Tunceli Valisi Sayın Mehmet A...


TEMA VAKFI KAMPANYASI

TEMA VAKFI KAMPANYASI konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Yeşil bir vatan için tüm üyelerimiz adına 308 adet fidan bağışıyla TEMA kampanyasına katılıyor ve tüm üyelerimizi kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz...


T.C TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCISI SAYIN AYŞE AYŞİN IŞIKGECE'Yİ ZİYARET

Oda Başkanımız Ecz. M.Ulaş GÜLER, 2.Başkanımız Ecz. Nihat ASLAN ve Genel Sekreterimiz Ecz. Doruk Ziya OKUBAY ile T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece’yi ziyaret ederek; gıda takviyelerinin ruhsatlandirilmasi,marketlerde ve internette...


AV.ÖMER FARUK ÇELİK ODAMIZI ZİYARET ETTİ

AV.ÖMER FARUK ÇELİK ODAMIZI ZİYARET ETTİ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Akparti Merkez İlçe Başkanı Av.Ömer Faruk ÇELİK ve yönetim kurulu üyeleri odamıza nezaket ziyaretinde bulundular.Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.


ECZANE DEZENFEKTE İŞLEMLERİ

ECZANE DEZENFEKTE İŞLEMLERİ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Elazığ belediyesiyle yaptığımız görüşmeler neticesinde eczanelerimizin dezenfekte işlemleri başladı.Elazığ belediyesine ve ekiplerine teşekkür ediyoruz.


ECZACILAR ODAMIZI ZİYARET ETTİ

TEB önceki dönem Saymanı Ecz İbrahim Özkol,İstanbul Eczacı Odası Başkanı Ecz.Cenap Sarıalioğlu,Mersin Eczacı Odası Başkanı Ecz.Özgün Sağır,Gaziantep Eczacı Odası Başkanı Ecz.Mehmet İrfan Demirci ve beraberindeki heyet odamızı ziyaret ettiler.


ERDOĞAN ÇOLAK BEYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Türk Eczacıları Birliği başkanı Erdoğan Çolak beyefendiyi makamında ziyaret ederek,deprem olduktan hemen sonra TEB'in ilimize gönderdiği yardımlarından dolayı gecikmeli de olsa plaketini takdim ettik.


AŞI ÇALIŞMALARI

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Abdulkadir Kantarcıoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr.Ramazan Güngöze,oda başkanımız Ecz. M.Ulaş Güler ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte aşı çalışmalarını yerinde takip ederek toplum sağlığı için aşılarım...


SAYIN ŞERAFETTİN YILDIRIM ODAMIZI ZİYARET ETTİ

SAYIN ŞERAFETTİN YILDIRIM ODAMIZI ZİYARET ETTİ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Ak Parti Elazığ İl başkanı Sayın Şerafettin YILDIRIM ve beraberindeki heyet odamıza ziyarette bulunmuşlardır.Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.


FIRAT ATEŞ KONFERANS SALONU

ECZ.FIRAT ATEŞ'İN İSMİ ODAMIZDA YAŞAYACAK Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz odamızın mali genel kurulunda oy birliğiyle alınan karar gereği konferans salonumuzun ismi Ecz. Fırat ATEŞ konferans salonu olarak değiştirilmiştir. Odamızda ve Türk Eczacıları Birliğinde ...


MEDİLİNE HASTANESİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

MEDİLİNE HASTANESİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Odamız üyeleri ve ailelerinin faydalanabilmesi için odamız ile özel Mediline hastanesi arasında indirim protokolü imzalanmıştır.Hayırlı olsun.


İZMİR DEPREMİ İÇİN YARDIMLAŞMA

İZMİR DEPREMİ İÇİN YARDIMLAŞMA konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Depremde Zarar Gören Vatandaşlarımız İçin Yardımlaşmaya Çağırıyoruz


MALİ KONGREMİZİ GEÇEKLEŞTİRDİK

MALİ KONGREMİZİ GEÇEKLEŞTİRDİK konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Odamızın Olağan Mali Kongresini pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleştirdik. Destekleriyle bizlere güç veren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.


BİRLİĞİMİZ VE SGK ARASINDA PROTOKÖLÜN YENİLEME ÇALIŞMALARI

Birliğimiz ve SGK arasındaki Protokolün yenileme çalışmalarına ilişkin olarak, oda başkanımız Mehmet Ulaş GÜLER ‘in de katıldığı Protokol Komisyonu ile birlikte Kurum Yetkilileriyle görüşme gerçekleştirildi.