Nailbey Mah. Kazım Efendi Sokak. 11/A Merkez/Elazığ yonetim@elazigeczaciodasi.org.tr 0424 238 80 80

ETKİNLİKLERİMİZ


FIP AVRUPA BÖLGESEL KONFERANSI

Uluslararası Eczacılık Federasyonu (FIP) ve Türk Eczacıları Birliği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen FIP Avrupa Bölgesel Konferansı:”BİRİNCİ BASAMAK SAĞLIK HİZMETLERİ:ECZACILIKTA GELECEĞE DOĞRU HAMLE” kongresine katılım sağladık


SERMİN BALIK HANIMEFENDİYİ T.B.M.M DEKİ MAKAMINDA ZİYARET

Mesleğimizle ilgili sorunların çözümü noktasında ilimiz milletvekili SerminBalikhanımefendiyi T.B.M.M deki makamında ziyaret ettik.Sayın vekilimize yakın ilgi ve alakalarından ve kabüllerinden dolayı teşekkür ederiz.


ECZACI ODASI SEÇİMİ

Tek listeyle gidilen seçimimizin sonuçları mesleğimiz için hayırlı olsun.Geçmiş yönetimlerde bulunup odamıza emek veren tüm meslektaşlarımıza ve yeni oluşan listeye giren yeni dönemde çalışacak meslektaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.Tüm üyeler...


ODAMIZIN OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

ODAMIZIN OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİK konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Odamızın Olağan seçimli genel kurulunu gerçekleştirdik.Yeni dönemin mesleğimiz için hayırlı olmasını diliyoruz


BİNGÖL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARETTE BULUNDUK

BİNGÖL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARETTE BULUNDUK konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Bingöl temsilciliğimizi ve kıymetli meslektaşlarımızı ziyaret ettik.Vakit yetersizliği sebebiyle ziyaretlerine gidemediğimiz meslektaşlarımız kusurumuza bakmasınlar


ECZACI HARUN KIZILAY BEYEFENDİYİ ZİYARET ETTİK

ECZACI HARUN KIZILAY BEYEFENDİYİ ZİYARET ETTİK konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu başkan yardımcısı Ecz Harun KIZILAY beyefendiyi ziyaret ettik.


ECZACI ODAMIZI KORUYOR VE GÜZELLEŞTİRİYORUZ

ECZACI ODAMIZI KORUYOR VE GÜZELLEŞTİRİYORUZ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Odamıza kayıtlı tüm eczacılarımızın emaneti olan oda binamızı koruyor ve güzelleştiriyoruz


BİNGÖL İFTARI

BİNGÖL İFTARI konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.GELENEKSEL HALE GELEN BİNGÖL İFTARIMIZA KATILIM SAĞLAYAN KIYMETLİ ECZACILARIMIZA VE AİLELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.


ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI BEYEFENDİYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Bilimsel eczacılığın 180.yılında 14 Mayıs Eczacılık günü etkinliklerimiz kapsamında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları beyefendiyi makamında ziyaret ettik.Kabullerinden ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.


ELAZIĞ SGK İL MÜDÜRÜ AYHAN TUNCER BEYEFENDİYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Bilimsel eczacılığın 180.yılında 14 Mayıs Eczacılık günü etkinliklerimiz kapsamında Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer beyefendiyi makamında ziyaret ettik.Kabullerinden ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.


ELAZIĞ GELENEKSEL İFTAR

ELAZIĞ GELENEKSEL İFTAR konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Geleneksel iftarımıza teşrif eden Kıymetli Eczacılarımıza,paydaşlarımıza,çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.


FARKLILIKLARLA İLETİŞİM KONFERANSI

14 Mayis Eczacilik Bayrami etkinlikleri kapsaminda TEB Akademi hocasi kidemli egitmen profesyonel konusmaci,danisman Doc.Dr. Buket Aksu'nun ''Farkliliklarla Iletisim'' konulu konferansına katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz ...


İSTANBUL ECZA KOOP GENEL KURULUNA KATILDIK

İSTANBUL ECZA KOOP GENEL KURULUNA KATILDIK konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.İstanbul Ecza Koop genel kuruluna katılarak odamızın görüşlerini paylaşıp,meslektaşlarımızın bölgemizde şube açılması isteklerini dile getirdik.


ISPARTA ECZACI ODASINI ZİYARET

ISPARTA ECZACI ODASINI ZİYARET konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Isparta Eczacı Odasının yeni hizmet binasının açılışına katılarak hayırlı olsun dileklerimizi paylaştık.


PROF.DR.BİLAL ÇOBAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

PROF.DR.BİLAL ÇOBAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ konulu haber detaylarını okumak için tıklayınız.Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Prof.Dr Bilal Çoban odamızı ziyaret ettiler.